Witam, mam pytanie: po wgranym oprogramowaniu Zgemma H7S OpenATV wgrałem najnowsze. Mam problem teraz z inicjalizacją dysku do nagrywania - wyskakuje cały czas błąd. Proszę o pomoc, jestem troszeczkę zielony. Już próbowałem formatu dysku na PC - ten sam komunikat po włożeniu dysku pod dekoder.