Cześć,
mam w samochodzie antenę automatyczną, jednak cechuje się ona dość słabą jakością odbioru, przy wyższych częstotliwościach - stereo faluje i inne "przygody".
Chciałem na próbę, zamontować przy samej antenie wzmacniacz, jednak w taki sposób, by montaż był bezinwazyjny - bez cięcia kabli itp.
Moja antena ma z jednej strony standardowy wtyk DIN, natomiast od strony anteny jest przykręcany przewód z taką końcówką - nie mogę nigdzie namierzyć, jak ta końcówka się nazywa? Wiem, że w niektórych starych wzmacniaczach antenowych, też taka występuje. Czy ktoś z Was kojarzy, co to za gniazdo/wtyk i czy jest dostępne w handlu?
mam w samochodzie antenę automatyczną, jednak cechuje się ona dość słabą jakością odbioru, przy wyższych częstotliwościach - stereo faluje i inne "przygody".
Chciałem na próbę, zamontować przy samej antenie wzmacniacz, jednak w taki sposób, by montaż był bezinwazyjny - bez cięcia kabli itp.
Moja antena ma z jednej strony standardowy wtyk DIN, natomiast od strony anteny jest przykręcany przewód z taką końcówką - nie mogę nigdzie namierzyć, jak ta końcówka się nazywa? Wiem, że w niektórych starych wzmacniaczach antenowych, też taka występuje. Czy ktoś z Was kojarzy, co to za gniazdo/wtyk i czy jest dostępne w handlu?