#1 21700369 25 Wrz 2025 15:48 pioti111 pioti111 Poziom 2 Posty: 44 Autor tematu Post #1 21700369 25 Wrz 2025 15:48 Witam, mam problem z bardzo niską rozdzielczością tekstur w grze CS2. Wie ktoś może, jak to naprawić? Mimo zmiany ustawień tekstur na najwyższe, nic się nie zmienia.Mój komputer: R5 7600X, RTX 4070, 32 GB RAM.
#2 21700426 25 Wrz 2025 16:51 michalpajac1234 michalpajac1234 Poziom 17 Posty: 200 Pomógł: 24 Ocena: 34 Pomocny post? (0) Post #2 21700426 25 Wrz 2025 16:51 directx wlaczone dxdiag sterownik nvidia zainstalowany z wu https://www.nvidia.com/en-us/geforce/drivers/results/254486/ ddu zobacz na guru opcja safe restart
#3 21700512 25 Wrz 2025 18:32 pioti111 pioti111 Poziom 2 Posty: 44 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 21700512 25 Wrz 2025 18:32 >>21700426 Sformatowałem cały komputer i nic nie dało.
#4 21700518 25 Wrz 2025 18:41 qrek1 qrek1 Poziom 38 Posty: 3250 Pomógł: 483 Ocena: 602 Pomocny post? (0) Post #4 21700518 25 Wrz 2025 18:41 możesz zamieścić jak twoim zdaniem powinny wyglądać tekstury w porównaniu z tym u ciebie?
#5 21701197 26 Wrz 2025 11:52 pioti111 pioti111 Poziom 2 Posty: 44 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 21701197 26 Wrz 2025 11:52 Jednak tak powinny wyglądać tekstury.