Witam, pacjent Iveco Daily 2,3 2020 r. Problem z uruchomieniem windy i równolegle przestał działać rozrusznik. Podczas uruchamiania windy przyciskiem w kabinie słychać przekaźnik pod deską, ale winda nie reaguje... No i bryka nie odpala — stało się na postoju, po prostu przestało działać. Bezpieczniki sprawdzone, z góry dziękuję za wszelką pomoc i sugestie. P.S. Czy jest jaki moduł łączący windę z rozruchem?
AI: Czy sprawdzałeś napięcie na akumulatorze? Czy akumulator jest naładowany i klemy są dobrze dokręcone?
Tak
AI: Czy poza windą i rozrusznikiem inne urządzenia elektryczne (światła, radio, kontrolki na desce) działają normalnie?
Tak
AI: Czy sprawdzałeś napięcie na akumulatorze? Czy akumulator jest naładowany i klemy są dobrze dokręcone?
Tak
AI: Czy poza windą i rozrusznikiem inne urządzenia elektryczne (światła, radio, kontrolki na desce) działają normalnie?
Tak