Witam mam telefon sony erikson t68i nie wlacza sie po podlonczeniu do ufusa i dalem GO bylo brak polaczenia wygrzalem telefon i jest polonczenie lecz nadal sie nie wlacza i po daniu GO jest informacja taka jak na zdjeciu jest brak imei i przy probie sciagniecia simlocka jest komunikat locks init failed prosze o pomoc co moze byc przyczyna za trafna porade daje punkty pozdrawiam