flashowałem go, myślałem że to jest wina oprogramowania, ale wszystko ok, męczyłem się nad nim już niezle, wtedy sprawdziłem imei dokładniej, i się okazało, że nie zgadza się jedna liczba (zamiast 8 jest 3).
Czy da się przywrócić ten oryginalny imei? Wiem, że można zmienić imei ale do tego potrzebny jest plik disable otp imei, ale jego nie posiadam, czy są inne metody żeby naprawić ten telefon? Jak można mu przywrócić zasięg? Na pewno nie jest to uszkodzenie sprzętowe, bo w tornado zmieniłem mu tą 3 na 8, i na pare sekund znalazł sieć, a potem wyświetlił "tylko alarmowe".
Czy da się przywrócić ten oryginalny imei? Wiem, że można zmienić imei ale do tego potrzebny jest plik disable otp imei, ale jego nie posiadam, czy są inne metody żeby naprawić ten telefon? Jak można mu przywrócić zasięg? Na pewno nie jest to uszkodzenie sprzętowe, bo w tornado zmieniłem mu tą 3 na 8, i na pare sekund znalazł sieć, a potem wyświetlił "tylko alarmowe".