To skrzydło ma zawiasy tzw. reklamówki. O ile wspornik zawiasu jest przykręcony do wzmocnienia stalowego w słupku, to w samym skrzydle zawias przykręcony jest do tworzywa (w tym miejscu nie ma wzmocnienia). Konstrukcja tych zawiasów umożliwia otwarcie skrzydła o 180°, czyli pionowo w dół, ale wtedy będzie ono wisieć właśnie na tych wkrętach. Ja bym podpierał, albo chociaż asekurował drugą ręką.