Silnik Perkins 1004 4t AB
Robię remont silnika po kimś już, więc sprawdzam wszystkie rzeczy
Mam pytanie dla tych, którzy mieli styczność z tym silnikiem. Zdemontowałem tłoki i mam pytanie, jak w tym silniku powinny być zamontowane korbowody
U mnie zamki były ok po jednej stronie numery korbowodu i piętki nachodziły na siebie, lecz po stronie prawej, jak siedzisz w kabinie maszyny, czyli po stronie wałka rozrządu, zamki są po przeciwnej stronie niż numery, a wyczytałem, że w mfie jest tak, że ma być zamontowane zamkami w stronę wałka rozrządu, więc wychodziłoby, że ktoś źle zamontował korbowody ?!
Ktoś pomoże
Robię remont silnika po kimś już, więc sprawdzam wszystkie rzeczy
Mam pytanie dla tych, którzy mieli styczność z tym silnikiem. Zdemontowałem tłoki i mam pytanie, jak w tym silniku powinny być zamontowane korbowody
U mnie zamki były ok po jednej stronie numery korbowodu i piętki nachodziły na siebie, lecz po stronie prawej, jak siedzisz w kabinie maszyny, czyli po stronie wałka rozrządu, zamki są po przeciwnej stronie niż numery, a wyczytałem, że w mfie jest tak, że ma być zamontowane zamkami w stronę wałka rozrządu, więc wychodziłoby, że ktoś źle zamontował korbowody ?!
Ktoś pomoże