Witam
Mam klona ufsa z aktywowanym HWK. Przy próbie zdjęcia simlocka z ES K700i mam taki komunikat jak w załączniku. Zgrałem pliki z katalogu UFS_KZS - Boot na pulpit,ale nie pomaga...czy ktoś wie co jeszcze trzeba dograć?? Mam ufs-a od niedawna i jeszcze nie robiłem nowych fonów więc proszę o wyrozumiałość
Mam klona ufsa z aktywowanym HWK. Przy próbie zdjęcia simlocka z ES K700i mam taki komunikat jak w załączniku. Zgrałem pliki z katalogu UFS_KZS - Boot na pulpit,ale nie pomaga...czy ktoś wie co jeszcze trzeba dograć?? Mam ufs-a od niedawna i jeszcze nie robiłem nowych fonów więc proszę o wyrozumiałość