Witam.
Nowa pralko suszarka Haier Się X7 slim.
Mam taki problem iż przy wlewaniu płynu do płukania do komory na detergenty, cały płyn wycieka tyłem dozownika i leci w głąb pralki.
Czy tam czegoś brakuje? Myślałem że może powinny być jakieś zaworki zwrotne.
Proszę o poradę.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowanyAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowanyAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowanyAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Nowa pralko suszarka Haier Się X7 slim.
Mam taki problem iż przy wlewaniu płynu do płukania do komory na detergenty, cały płyn wycieka tyłem dozownika i leci w głąb pralki.
Czy tam czegoś brakuje? Myślałem że może powinny być jakieś zaworki zwrotne.
Proszę o poradę.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowanyAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowanyAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowanyAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany