Witam,
Mam problem z peugeotem 508 sw przed lift. Ogólnie problem dotyczy wyrzucania płynu chłodniczego ze zbiorniczka.
Kupiony samochod z pęknięta chłodnica silnika, chłodnica wymieniona plus rozrząd.
Na zimnym silniku zaraz po odpaleniu pojawia sie takie cisnienie ze wyrzuca plyn. Test UPG płynem nie pokazał zmiany koloru ale tak mocno bąbluje ze po 2 minutach wyrzuca plyn z rurki fermentacyjnej. Na ciepłym to samo.
Pytanie gdzie szukać podejrzeń, chłodniczka spalin? Termostat? A moze faktycznie UPG?
Pozdrawiam
Mam problem z peugeotem 508 sw przed lift. Ogólnie problem dotyczy wyrzucania płynu chłodniczego ze zbiorniczka.
Kupiony samochod z pęknięta chłodnica silnika, chłodnica wymieniona plus rozrząd.
Na zimnym silniku zaraz po odpaleniu pojawia sie takie cisnienie ze wyrzuca plyn. Test UPG płynem nie pokazał zmiany koloru ale tak mocno bąbluje ze po 2 minutach wyrzuca plyn z rurki fermentacyjnej. Na ciepłym to samo.
Pytanie gdzie szukać podejrzeń, chłodniczka spalin? Termostat? A moze faktycznie UPG?
Pozdrawiam