Siemanko, problem z DeLonghi Dinamica. Ekspres jest świeżo po wymianie płyty głównej, grzałki pary, czujnika NTC oraz termostatów i elektrozaworu odpowiadającego za spienianie mleka (stara grzałka popaliła trochę tematów). Po ustawieniu mleka słychać, jak elektrozawór dostaje napięcie na cewkę, próbuje wyrzucać parę, ale tylko podkapuje woda, mleka nie wciąga, brak pary. Jak przerwę działanie, to zrzuca parę, która nagromadziła w systemie w dół do tacy, a jak dam pojemnik na clean, to wodę wyrzuca z parą, ale pod bardzo dużym ciśnieniem, dopiero po chwili się uspokaja i już podaje normalnie wodę. Jakieś pomysły? Sprzęgło spieniacza drożne. Pojemnik na mleko nowy