Kupiłem OPCOM-a (naklejka na złączu 1.99). Nie mogę odczytać CD, który dostałem z interfejsem. Poszperałem na forach i doszedłem do wniosku, że można uszkodzić OPCOM-a instalując nieodpowiednie oprogramowanie. Dlatego szukam jakiegoś tutorialu, żebym cos nie "zsolił". Mam Win11
PCB mojego OPCOM-a wygląda tak:
PCB mojego OPCOM-a wygląda tak: