Same Iron 150.7 problem z EHR
Ciagnik posiada sterownik EHR jak na zdjęciu. Podnośnik tylny działa z włączników na błotnikach, działa opuszczanie i regulacja góra dół w pozycji przełącznika opuszczanie/pozycja robocza. Nie działa podnoszenie w pozycji podnoszenie/pozycja transportowa. Dodatkowo pojawia się bład 15 i 32 (mrugająca żółta dioda), tych błędów nie ma w serwisówce.
Wymieniony został przełacznik (ze zdjęciia) problem nie ustąpił, czy móbłbym prosić o pomoc?
Ciagnik posiada sterownik EHR jak na zdjęciu. Podnośnik tylny działa z włączników na błotnikach, działa opuszczanie i regulacja góra dół w pozycji przełącznika opuszczanie/pozycja robocza. Nie działa podnoszenie w pozycji podnoszenie/pozycja transportowa. Dodatkowo pojawia się bład 15 i 32 (mrugająca żółta dioda), tych błędów nie ma w serwisówce.
Wymieniony został przełacznik (ze zdjęciia) problem nie ustąpił, czy móbłbym prosić o pomoc?