Witam, mam problem z kierownicą Logitech G25. Podłączyłem do niej zasilacz, pedały oraz skrzynię biegów. Podłączyłem do komputera i na shifterze ledwo migała zielona lampka; kalibracja się nie włączyła. Co może być przyczyną i czy ktoś wie, jak to naprawić?