Wita.
Po przekroczeniu pewnej prętkości to jest ok 80km/h silnik traci moc z TDI robi sie zdechly diesel do tej predkości wszystko jest ok wchodzi na obroty przyśpiesza doskonale póznie jest lipa i tak zostaj nawet przy niskich prędkościach wyłaczam silnik i wraca do normy dopuki nie przekrocze tej 80-tki tak jak by przechodzil w tryb salo sie tak po wymianie filtru powietrza i odlaczeni akumulatora
Po przekroczeniu pewnej prętkości to jest ok 80km/h silnik traci moc z TDI robi sie zdechly diesel do tej predkości wszystko jest ok wchodzi na obroty przyśpiesza doskonale póznie jest lipa i tak zostaj nawet przy niskich prędkościach wyłaczam silnik i wraca do normy dopuki nie przekrocze tej 80-tki tak jak by przechodzil w tryb salo sie tak po wymianie filtru powietrza i odlaczeni akumulatora