logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] FIFA 26 nie uruchamia się po odinstalowaniu FIFA 25 i EA App – błąd logowania

damijan87 30 Lis 2025 17:00 408 2
REKLAMA
  • #1 21767082
    damijan87
    Poziom 4  
    Posty: 17
    Po odinstalowaniu fify 25 i eapp pokazuje się błąd przy fifie 26.
    Usuwałem programy i pliki temp.
    Niestety nie mogę się zalogować do programu eapp
    https://www.youtube.com/shorts/IpnbQ0zw8NA
  • REKLAMA
  • #2 21770082
    KOCUREK1970
    Specjalista Sieci, Internet
    Posty: 35477
    Pomógł: 3835
    Ocena: 5435
    @damijan87
    A co jest wymagane przez producenta gry, aby dany konkretny produkt uruchomić?
  • #3 21791677
    damijan87
    Poziom 4  
    Posty: 17
    Reinstalacja
REKLAMA