Hej,
w temacie spawania jestem całkowicie zielony. Natomiast chciałbym wejść trochę w temat.
Chce kupić mig którym najpierw trochę się pouczę, a następnie pospawam(albo będe próbował) blacharkę/ramę samochodu w roboczo-wozie na offroad.
Mam do dyspozycji 3 fazy jeśli lepiej.
Wstępnie wybrałem:
Esab Rogue EM 180i
lub
Kemppi MinarcMig EVO 200
Wiadomo, że taniej - lepiej z mojej perspektywy. Czy jest sens dopłacać do Kemppi? Jakie inne rzeczy powinnienem się zaopatrzyć do rozpoczęcia przygody?
Pozdrawiam, M.
w temacie spawania jestem całkowicie zielony. Natomiast chciałbym wejść trochę w temat.
Chce kupić mig którym najpierw trochę się pouczę, a następnie pospawam(albo będe próbował) blacharkę/ramę samochodu w roboczo-wozie na offroad.
Mam do dyspozycji 3 fazy jeśli lepiej.
Wstępnie wybrałem:
Esab Rogue EM 180i
lub
Kemppi MinarcMig EVO 200
Wiadomo, że taniej - lepiej z mojej perspektywy. Czy jest sens dopłacać do Kemppi? Jakie inne rzeczy powinnienem się zaopatrzyć do rozpoczęcia przygody?
Pozdrawiam, M.