Witam Mam nowy problem z safrane. Zgubiłem jeden po drugim orginalne kluczyki. Teraz nie mogę otwierać zamka centralnego i rozbrajać immobilajzera.
Czy mogę dokupić kluczyk i jakoś go zaprogramować. Oczywiście posiadam PIN bo niemógłbym odpalić. Proszę o pomoc.
Czy mogę dokupić kluczyk i jakoś go zaprogramować. Oczywiście posiadam PIN bo niemógłbym odpalić. Proszę o pomoc.