>>21776641
Prawdopodobnie przekracza to moje możliwości, chyba że ktoś podpowie jakim pomiarem, czy w jaki inny sposób mogę sprawdzić, czy te elementy działają prawidłowo. Duże nadzieje wiązałem z czyszczeniem komory z pływakiem i przewodu, ale niestety nadal brak grzania. Sam układ pilnujący poziomu wody działa prawidłowo, bo jeśli otworzę drzwiczki i doleję wody butelką, to zaraz włącza się odpompowywanie. To, na co zwróciłem uwagę, to: podczas ostatniego cyklu zmywania, który włączyliśmy, był słyszalny przez chwilę jakiś dziwny hałas i finalnie zmywarka nie sygnalizowała zakończenia pracy jak zwykle — maksymalnie po 1,5 godziny — tylko sporo dłużej. Na grzałce i pod nią widoczny jest też niewielki, lepki wyciek widoczny na zdjęciu. Pewnie się skończy zakupem nowej...