Cześć!
NA wstępie Wesołych Świąt Wielkanocnych a teraz do spr.
Mam Blaupunkta Heidelberga CD51 i zaobserwowałem ostatnio ciekawą spr. , tzn. a mam skodę Fabię-jak jadę sobie bez włączonych światełek to wyświetlacz ma ładne niebieskie podświetlenie i cacy, wystarczy wółączyć światełka i odzaraz podświetlenie przygasa(jest ciemniejsze) a potencjometr po prawej (ten od siły głosu) podświetla się bardziej tzn. jest bardziej niebieski etc.
Dziwne bo posiadam radio może 2 tydzień a dopiero teraz to zaobserwowałem a co do jakości dźwięku i inf. wyświetlanych na wyświetlaczu wszystko gra?!
Co to lub po co i jak można to usunąć by non toper było tak samo??
Dzięki za odp.
Pozdrawiam:)
NA wstępie Wesołych Świąt Wielkanocnych a teraz do spr.
Mam Blaupunkta Heidelberga CD51 i zaobserwowałem ostatnio ciekawą spr. , tzn. a mam skodę Fabię-jak jadę sobie bez włączonych światełek to wyświetlacz ma ładne niebieskie podświetlenie i cacy, wystarczy wółączyć światełka i odzaraz podświetlenie przygasa(jest ciemniejsze) a potencjometr po prawej (ten od siły głosu) podświetla się bardziej tzn. jest bardziej niebieski etc.
Dziwne bo posiadam radio może 2 tydzień a dopiero teraz to zaobserwowałem a co do jakości dźwięku i inf. wyświetlanych na wyświetlaczu wszystko gra?!
Co to lub po co i jak można to usunąć by non toper było tak samo??
Dzięki za odp.
Pozdrawiam:)