Cześć, mam problem, no właśnie nie wiem, z czym do końca.
Włączam grę Company of Heroes Legacy Edition na PC i gaśnie mi monitor, na którym wyświetla się komunikat, że muszę zmienić rozdzielczość na 1920x1080@60 Hz. Zresetowałem PC przyciskiem fizycznym, bo nie jestem w stanie nic zrobić na PC. Czarny ekran z owym komunikatem; po resecie dalej to samo. Podłączyłem PC do telewizora i zmieniłem w ustawieniach z 59,985 Hz na 60 Hz i dopiero mogłem podłączyć monitor. Ale po ponownym włączeniu gry znów się to dzieje... O co chodzi, jak się tego pozbyć i czy to, że nie mam aktywowanego Windows 11 ma jakieś znaczenie?
Ps. Forum jest źle wybrane, bo tylko takie miałem na liście do wyboru.
Ps2. Z tego, co pamiętam, to nigdy wcześniej mi się coś takiego nie działo, przed aktualizacją Windowsa...
AI: Jaki masz dokładnie model karty graficznej, monitora i procesora? Przydałaby się też informacja, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do grafiki.
Nvidia GeForce GTX 750 Ti
AI: Czy ten problem z czarnym ekranem pojawia się tylko przy Company of Heroes, czy też w innych grach albo programach?
Nie sprawdzałem w innych grach, tylko ta mnie interesuje.
Włączam grę Company of Heroes Legacy Edition na PC i gaśnie mi monitor, na którym wyświetla się komunikat, że muszę zmienić rozdzielczość na 1920x1080@60 Hz. Zresetowałem PC przyciskiem fizycznym, bo nie jestem w stanie nic zrobić na PC. Czarny ekran z owym komunikatem; po resecie dalej to samo. Podłączyłem PC do telewizora i zmieniłem w ustawieniach z 59,985 Hz na 60 Hz i dopiero mogłem podłączyć monitor. Ale po ponownym włączeniu gry znów się to dzieje... O co chodzi, jak się tego pozbyć i czy to, że nie mam aktywowanego Windows 11 ma jakieś znaczenie?
Ps. Forum jest źle wybrane, bo tylko takie miałem na liście do wyboru.
Ps2. Z tego, co pamiętam, to nigdy wcześniej mi się coś takiego nie działo, przed aktualizacją Windowsa...
AI: Jaki masz dokładnie model karty graficznej, monitora i procesora? Przydałaby się też informacja, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do grafiki.
Nvidia GeForce GTX 750 Ti
AI: Czy ten problem z czarnym ekranem pojawia się tylko przy Company of Heroes, czy też w innych grach albo programach?
Nie sprawdzałem w innych grach, tylko ta mnie interesuje.