Witam, mam problem z witryną chłodniczą na napoje. Przewoziłem ją z punktu A do punktu B. W pierwszym działała a w drugim nie chłodzi, tylko grzeje. Dochodzi do 30 stopni i miga na sterowniku ikonka odszranianie. Kompresor nie włącza się, pracuje tylko wiatrak w środku. Co może być przyczyną takiej sytuacji, sterownik Carel?