logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Witryna chłodnicza Amica, sterownik Carel – po transporcie nie chłodzi, miga odszranianie

zimnydz 19 Gru 2025 12:54 150 2
REKLAMA
  • #1 21784678
    zimnydz
    Poziom 4  
    Posty: 206
    Ocena: 44
    Witam, mam problem z witryną chłodniczą na napoje. Przewoziłem ją z punktu A do punktu B. W pierwszym działała a w drugim nie chłodzi, tylko grzeje. Dochodzi do 30 stopni i miga na sterowniku ikonka odszranianie. Kompresor nie włącza się, pracuje tylko wiatrak w środku. Co może być przyczyną takiej sytuacji, sterownik Carel?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21786957
    Pentaxowy
    Poziom 13  
    Posty: 95
    Pomógł: 10
    Ocena: 18
    Przewożona na stojąco czy na płasko?
    Tak naprawdę to nawet jak była niesiona pod kątem, to duża szansa uszkodzenia kompresora.
    Jeśli jest kompresor tłokowy, to ściągnij starter.
    Pomierz oporności na kompresorze i uruchom go na krótko - jak to zrobić masz tutaj:

    https://www.youtube.com/watch?v=XqhDdmN0EqY

    I dodaj model. Nie czaję, czemu tak dużo tematów bez modelu... To jest podstawowe minimum.
  • #3 21792187
    zimnydz
    Poziom 4  
    Posty: 206
    Ocena: 44
    Nie rozwiązałem, chłodziarka do naprawy
REKLAMA