Witam,
Potrzebuje porady odnośnie przytwierdzania (kleju może odpowiedniego) do PCB. Już opisuje temat. Wymieniałem tranzystory we wzmacniaczu które grzały się niemiłosiernie. To wiekowy sprzet więc pourywały się od gorąca ściezki (slbo po prostu są luźnie) Oczywiście mogę poskładać tranzystory i drucikiem je dopiąć do pierwszego elementu stycznego. Ten "efekt" nie dzieje się na wszystkich nóżkach więc teoretycznie troche się trzyma ale no wolałbym taki tranzystor jakoś przymocować aby trzymał się mocno a nie na jednej bądź dwóch nóżkach . Tu wkracza pytanie. Jakie polecacie metody ? jakiś klej ? Przypomne tylko że to są tranzystorki które łapią grubą temperaturke. jak dotykam paluchem po podłączeniu to 3-5 sekund i musiałem odpuścić.
Poizdraiwam świątecznie
Potrzebuje porady odnośnie przytwierdzania (kleju może odpowiedniego) do PCB. Już opisuje temat. Wymieniałem tranzystory we wzmacniaczu które grzały się niemiłosiernie. To wiekowy sprzet więc pourywały się od gorąca ściezki (slbo po prostu są luźnie) Oczywiście mogę poskładać tranzystory i drucikiem je dopiąć do pierwszego elementu stycznego. Ten "efekt" nie dzieje się na wszystkich nóżkach więc teoretycznie troche się trzyma ale no wolałbym taki tranzystor jakoś przymocować aby trzymał się mocno a nie na jednej bądź dwóch nóżkach . Tu wkracza pytanie. Jakie polecacie metody ? jakiś klej ? Przypomne tylko że to są tranzystorki które łapią grubą temperaturke. jak dotykam paluchem po podłączeniu to 3-5 sekund i musiałem odpuścić.
Poizdraiwam świątecznie