logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Podłączenie wideodomofonu 5TECH Veltis One 84228 do sterownika Hörmann Rotamatic2 – które piny?

adrian455555 26 Gru 2025 22:30 141 2
  • #1 21790743
    adrian455555
    Poziom 9  
    Posty: 54
    Ocena: 3
    Hörmann - brama Rotamatic2. Chciałbym kupić wideodomofon z funkcją bramy i bramki.
    (Dokładnie taki wideodomofon 5TECH Veltis One 84228, Czytnik, Szyfrator, Ekran 8", Furtka, Brama). Czy mógłby mi ktoś jasno wytłumaczyć, najlepiej ze zdjęciem, w które piny wpiąć przewody do sterownika, aby móc otwierać bramę z centralki?

    Dziękuję
  • Pomocny post
    #2 21790784
    rokbok
    Poziom 40  
    Posty: 4326
    Pomógł: 641
    Ocena: 1018
    adrian455555 napisał:
    Czy mógłby mi ktoś jasno wytłumaczyć, najlepiej ze zdjęciem, w które piny wpiąć przewody do sterownika aby móc otwierać bramę z centralki?


    Schemat połączenia między centralą napędu a monitorem wideodomofonu
  • #3 21790791
    adrian455555
    Poziom 9  
    Posty: 54
    Ocena: 3
    Kolega @rokbok pomógł, jeszcze raz dziękuję.
REKLAMA