Hörmann - brama Rotamatic2. Chciałbym kupić wideodomofon z funkcją bramy i bramki.
(Dokładnie taki wideodomofon 5TECH Veltis One 84228, Czytnik, Szyfrator, Ekran 8", Furtka, Brama). Czy mógłby mi ktoś jasno wytłumaczyć, najlepiej ze zdjęciem, w które piny wpiąć przewody do sterownika, aby móc otwierać bramę z centralki?
Dziękuję
(Dokładnie taki wideodomofon 5TECH Veltis One 84228, Czytnik, Szyfrator, Ekran 8", Furtka, Brama). Czy mógłby mi ktoś jasno wytłumaczyć, najlepiej ze zdjęciem, w które piny wpiąć przewody do sterownika, aby móc otwierać bramę z centralki?
Dziękuję