Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkeseszel napisał:Czyli 1/3 kwoty jaką dałem za auto
pszczyna napisał:patrz o ile droższe są sportowe wkładki do wąchaczy względem oryginalnej gumy.
Kantylena napisał:Jestem ciekaw jaki stan reprezentuje to auto jeśli nowa OE łapa kosztuje 180 zł i to jest niby 1/3 ceny auta.....