Witam. Posiadam Renault Master 3 2.3 biturbo i mam problem, że nie działa pompka paliwa i nie kręci rozrusznik. Po zasterowaniu na krótko pompka się włączy, kręci rozrusznik i auto odpala. Jak odepnę czujnik niskiego ciśnienia paliwa, to kręci, ale nie pali, bo nie zadziała pompka w baku. Gdzie szukać przyczyny? Jest ktoś w stanie pomocy?