logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Electrolux – pęknięty zbiornik pralki po demontażu łożyska, czy klejenie ma sens?

wheres_my_money 03 Sty 2026 20:57 192 1
REKLAMA
  • #1 21797859
    wheres_my_money
    Poziom 9  
    Posty: 10
    Witam, panowie. Podczas demontażu łożyska w pralce Electrolux pękł kawałek zbiornika, prawdopodobnie z mojej winy, bo z racji tego, że nie mogłem w żaden sposób wyciągnąć uszczelniacza śrubokrętem, postanowiłem wybić go razem z łożyskiem, co było błędem, jak widać. Czy w tej sytuacji, kiedy element pękł w idealny sposób, można próbować go jakoś skleić, czy to raczej nie ma sensu?
    Pęknięty korpus łożyska w plastikowym zbiorniku pralki Electrolux Pęknięcie wokół gniazda łożyska w plastikowym zbiorniku pralki

    AI: Z czego dokładnie jest wykonany ten zbiornik - wiesz, może jaki to materiał (np. plastik, jakiś konkretny rodzaj tworzywa)?
    Nie wiem
  • REKLAMA
  • #2 21797868
    Pentaxowy
    Poziom 13  
    Posty: 95
    Pomógł: 10
    Ocena: 18
    Sklej go zszywkami na gorąco i klej dwuskładnikowy
REKLAMA