Witam, panowie. Podczas demontażu łożyska w pralce Electrolux pękł kawałek zbiornika, prawdopodobnie z mojej winy, bo z racji tego, że nie mogłem w żaden sposób wyciągnąć uszczelniacza śrubokrętem, postanowiłem wybić go razem z łożyskiem, co było błędem, jak widać. Czy w tej sytuacji, kiedy element pękł w idealny sposób, można próbować go jakoś skleić, czy to raczej nie ma sensu?
AI: Z czego dokładnie jest wykonany ten zbiornik - wiesz, może jaki to materiał (np. plastik, jakiś konkretny rodzaj tworzywa)?
Nie wiem
AI: Z czego dokładnie jest wykonany ten zbiornik - wiesz, może jaki to materiał (np. plastik, jakiś konkretny rodzaj tworzywa)?
Nie wiem