Witam, mam problem padły mi łożyska w pralce jak w temacie i niewiem jak zabrać się za ich wymianę. Zbiornik mam chyba klejony. Jak wymienić w nim łożyska.
Zdjęcia zbiornika i łożysk
Mod. ROBSON33
Należy poprawnie wkleić foto zgodnie z tą instrukcją
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .
Z góry dzięki za odpwiedź
Pozdrawiam
Zdjęcia zbiornika i łożysk
Mod. ROBSON33
Należy poprawnie wkleić foto zgodnie z tą instrukcją
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .
Z góry dzięki za odpwiedź
Pozdrawiam
Moderowany przez ANUBIS:3.3. Użytkownik zobowiązany jest niezwłocznie wykonać polecenia moderatora.