logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wymienić łożyska w klejonym zbiorniku pralki Electrolux EWF 8040W?

lukpaw24 09 Lip 2012 12:33 2542 5
REKLAMA
  • #1 11086578
    lukpaw24
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Ocena: 1
    Witam, mam problem padły mi łożyska w pralce jak w temacie i niewiem jak zabrać się za ich wymianę. Zbiornik mam chyba klejony. Jak wymienić w nim łożyska.

    Zdjęcia zbiornika i łożysk

    Mod. ROBSON33
    Należy poprawnie wkleić foto zgodnie z tą instrukcją
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .


    Z góry dzięki za odpwiedź

    Pozdrawiam

    Moderowany przez ANUBIS:

    3.3. Użytkownik zobowiązany jest niezwłocznie wykonać polecenia moderatora.

  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 11089856
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #4 11091776
    nares
    Specjalista AGD
    Posty: 8713
    Pomógł: 1515
    Ocena: 3381
    Dla wyżej zainteresowanych - zbiornik jak najbardziej rozbieralny.
  • REKLAMA
  • #5 11091932
    peter falk
    Specjalista AGD
    Posty: 7549
    Pomógł: 1158
    Ocena: 3357
    nares napisał:
    zbiornik jak najbardziej rozbieralny

    a cacuszki potrzebne na wymianę tutaj: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    A wymiana jak najbardziej przyjemna. Zdejmujesz przód pralki i... masz wszystko jak na tacy :) .
  • #6 11092309
    machefi
    Specjalista AGD
    Posty: 6426
    Pomógł: 760
    Ocena: 1481
    A co z poleceniem moderatora ROBSONA33 ?
REKLAMA