Cześć,
Próbuję zainstalować Ricoh SP112 na Windows 11, ale za nic nie idzie. Jak daję "Dodaj urządzenie ręcznie, drukarka lokalna lub sieciowa", wybieram port USB i wybieram pobrany sterownik z dysku
Nie wyskakuje żaden błąd, tylko "plumknięcie, że błąd" i nic się nie dzieje.
Czy ktoś jest w stanie pomóc?
W urządzenia pojawia się jako nieokreślone
Próbuję zainstalować Ricoh SP112 na Windows 11, ale za nic nie idzie. Jak daję "Dodaj urządzenie ręcznie, drukarka lokalna lub sieciowa", wybieram port USB i wybieram pobrany sterownik z dysku
Nie wyskakuje żaden błąd, tylko "plumknięcie, że błąd" i nic się nie dzieje.
Czy ktoś jest w stanie pomóc?
W urządzenia pojawia się jako nieokreślone