Wyciszenie pralki LG.

Efekt końcowy: porażająco pozytywny. Nic nie stuka i nie wali młotem podczas wirowania.
Jakieś drobne odgłosy są spowodowane wiotkością blach, materiałów, plastikowego dna, etc.
Czasami pralka kilka razy próbuje wyważyć zawartość bębna przed wejściem na obroty - ale to normalne.
https://drive.google.com/drive/folders/16cJXUCmXRrFqyW-ex-SMbXqWLEpVIzSn?usp=sharing
Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyciszaniu waszych młotów pneumatycznych.
Efekt końcowy: porażająco pozytywny. Nic nie stuka i nie wali młotem podczas wirowania.
Jakieś drobne odgłosy są spowodowane wiotkością blach, materiałów, plastikowego dna, etc.
Czasami pralka kilka razy próbuje wyważyć zawartość bębna przed wejściem na obroty - ale to normalne.
https://drive.google.com/drive/folders/16cJXUCmXRrFqyW-ex-SMbXqWLEpVIzSn?usp=sharing
Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyciszaniu waszych młotów pneumatycznych.