Witam.
Posiadam Huawei Y5 II.
Problemy zaczęły się od wczoraj.
Gdy włączyłam telefon (po długim procesie włączania) okazało się, że wszystkie ikony były na kilku stronach ekranu. Chwilę zajęło mi uporządkowanie tak jak było wcześniej.
Dodatkowo, takie aplikacje jak Google Chrome, Mozilla czy Instagram po chwili użytkowania zamykały się.
Następnego dnia, gdy włączyłam telefon i chciałam odblokować, nie udało mi się. Napis "Przesuń, aby odblokować" zniknął. Nie mogłam zablokować ekranu, który ciągle się świecił. Mogłam sprawdzić powiadomienia i je usunąć, mogłam wyciszyć, podgłośnić, włączyć/wyłączyć Wi-Fi. Ale gdy chciałam wyłączyć telefon czy włączyć jakieś powiadomienie, nic nie pojawiło się na ekranie - ciągle wyświetlał się ekran blokady. Po pewnym czasie sam się wyłącza i ponownie włącza. Wówczas wszystko działa, ale tak jak wczoraj, tak jakby wywalało mnie z aplikacji.
Usunęłam niepotrzebne aplikacje, wyczyściłam dane - nic to nie dało.
Problem jak jest, tak jest. Kiedyś też wystąpiło coś takiego, ale po dniu minęło. A teraz? No nic nie działa…
Co takiego się zrobiło? Jak rozwiązać ten problem?
Pozdrawiam.
AI: Czy telefon ostatnio upadł, został zalany albo była na nim przeprowadzana jakaś nietypowa operacja (np. rootowanie, instalacja nieoficjalnego oprogramowania)?
Nie.
Posiadam Huawei Y5 II.
Problemy zaczęły się od wczoraj.
Gdy włączyłam telefon (po długim procesie włączania) okazało się, że wszystkie ikony były na kilku stronach ekranu. Chwilę zajęło mi uporządkowanie tak jak było wcześniej.
Dodatkowo, takie aplikacje jak Google Chrome, Mozilla czy Instagram po chwili użytkowania zamykały się.
Następnego dnia, gdy włączyłam telefon i chciałam odblokować, nie udało mi się. Napis "Przesuń, aby odblokować" zniknął. Nie mogłam zablokować ekranu, który ciągle się świecił. Mogłam sprawdzić powiadomienia i je usunąć, mogłam wyciszyć, podgłośnić, włączyć/wyłączyć Wi-Fi. Ale gdy chciałam wyłączyć telefon czy włączyć jakieś powiadomienie, nic nie pojawiło się na ekranie - ciągle wyświetlał się ekran blokady. Po pewnym czasie sam się wyłącza i ponownie włącza. Wówczas wszystko działa, ale tak jak wczoraj, tak jakby wywalało mnie z aplikacji.
Usunęłam niepotrzebne aplikacje, wyczyściłam dane - nic to nie dało.
Problem jak jest, tak jest. Kiedyś też wystąpiło coś takiego, ale po dniu minęło. A teraz? No nic nie działa…
Co takiego się zrobiło? Jak rozwiązać ten problem?
Pozdrawiam.
AI: Czy telefon ostatnio upadł, został zalany albo była na nim przeprowadzana jakaś nietypowa operacja (np. rootowanie, instalacja nieoficjalnego oprogramowania)?
Nie.