Witam chciałbym naprawić sterownik świec żarowych od mercedesa w163 400cdi V8 jako że sterownik jest bardzo ciężko kupić nawet używany postanowiłem spróbować go naprawić .
Mianowicie od płytki odkleiło ( no właśnie nie potrafię tego nazwać ) pady ? Wygląda to jakby oryginalnie było przyklejone jakimś klejem przewodzącym prąd .
Ma ktoś pomysł czego można by użyć ,aby przykleić to z powrotem ?
Mianowicie od płytki odkleiło ( no właśnie nie potrafię tego nazwać ) pady ? Wygląda to jakby oryginalnie było przyklejone jakimś klejem przewodzącym prąd .
Ma ktoś pomysł czego można by użyć ,aby przykleić to z powrotem ?