logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Lenovo IdeaPad Slim 3i 15RH10 – krótsza gwarancja, data produkcji 03.2025, opinie

Vortex1987 09 Sty 2026 11:58 174 4
REKLAMA
  • #1 21803639
    Vortex1987
    Poziom 26  
    Posty: 1574
    Pomógł: 106
    Ocena: 219
    Witam. Laptop zakupiony w systemie ratalnym z tego co wiem. Lenovo Idea Pad Slim 3i 15/RH10. Po wstępnej konfiguracji widać w zakładce Lenovo że pozostało 1,5 roku gwarancji zamiast 2 lata. Czy oznacza to że ten laptop był wcześniej konfigurowany i zwrócony do operatora przez innego klienta? Data produkcji sprzętu to marzec 2025. Proszę jeszcze o opinię czy ten laptop jest dobry czy lepiej kupić coś innego. W sprzedaży na 36 rat wychodzi 3400 zł za ten sprzęt
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 21803668
    Vortex1987
    Poziom 26  
    Posty: 1574
    Pomógł: 106
    Ocena: 219
    Jacck napisał:
    Nie podałeś jaki tam masz procesor, dysk, kartę graficzną, ile pamięci RAM.
    Nowy z procesorem Intel i5-13420H, 16GB DDR5 4800, dyskiem SSD 512GB i zintegrowaną kartą graficzną możesz kupić za 2288 zł:
    https://www.sferis.pl/lenovo-ideapad-slim-3-1...l-uhd-graphics-60wh-win11-cosmic-blue-i559030


    Dokładnie mam takie parametry jak kolega podał. Czyli operator chce 1000 zł przebitki i gwarancja nie jest pełna. Odsyłam towar.
  • REKLAMA
  • #4 21803925
    dt1
    Admin grupy komputery
    Posty: 48131
    Pomógł: 7290
    Ocena: 8239
    Zwykle nie opłaca się brać sprzętów komputerowych od "operatora". Mają bardzo drogie raty i ograniczony wybór. Gwarancję akurat pewnie by miał pełną na podstawie faktury, ale nie ma sensu dość znacznie przepłacać.
  • #5 21804142
    Vortex1987
    Poziom 26  
    Posty: 1574
    Pomógł: 106
    Ocena: 219
    dt1 napisał:
    Zwykle nie opłaca się brać sprzętów komputerowych od "operatora". Mają bardzo drogie raty i ograniczony wybór. Gwarancję akurat pewnie by miał pełną na podstawie faktury, ale nie ma sensu dość znacznie przepłacać.


    Rozumiem, ponad 1000 zł przebitki w stosunku do ceny w sklepie to jakieś nieporozumienie.
REKLAMA