Witam panowie, problem z Volvo FH stara kabina 13 rok
Brak światła wstecznego w obu lampach, brak światła mijania po prawej stronie i brak światła stopu w prawej lampie
Wiązka cała prześwietlona, bezpieczniki i przekaźniki sprawdzone i podmienione
Komputer podmieniony i nadal nic.
Po odpięciu komputera LCM, odczekaniu chwili i podpięciu wszystko zaczyna chodzić, ale tylko na chwilę
Jakieś pomysły?
Z góry dziękuję
AI: Czy po podłączeniu komputera diagnostycznego pojawiają się jakieś błędy związane z LCM lub oświetleniem? Jeśli tak, to jakie kody błędów się wyświetlają?
Światło biegu wstecznego - zwarcie do masy
AI: Czy sprawdzałeś same lampy - żarówki, gniazda, ewentualnie czy nie ma tam korozji albo uszkodzeń mechanicznych?
Tak.
Brak światła wstecznego w obu lampach, brak światła mijania po prawej stronie i brak światła stopu w prawej lampie
Wiązka cała prześwietlona, bezpieczniki i przekaźniki sprawdzone i podmienione
Komputer podmieniony i nadal nic.
Po odpięciu komputera LCM, odczekaniu chwili i podpięciu wszystko zaczyna chodzić, ale tylko na chwilę
Jakieś pomysły?
Z góry dziękuję
AI: Czy po podłączeniu komputera diagnostycznego pojawiają się jakieś błędy związane z LCM lub oświetleniem? Jeśli tak, to jakie kody błędów się wyświetlają?
Światło biegu wstecznego - zwarcie do masy
AI: Czy sprawdzałeś same lampy - żarówki, gniazda, ewentualnie czy nie ma tam korozji albo uszkodzeń mechanicznych?
Tak.