logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Krups EA8050 – gdzie podłączyć wężyk odpływowy z zaworu 2 barowego?

ANDYH 06 Lut 2026 10:30 171 2
REKLAMA
  • #1 21830617
    ANDYH
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 3
    Dotyczy: Krups EA8050
    Wymieniałem uszczelki. Ekspres działa, tylko woda kawowa pod ekspresem.
    Po oględzinach doszedłem, że wężyk z zaworu 2-barowego (krótki) nie odprowadza do tacki ociekowej. Gdzie prawidłowo powinien być umieszczony odpływ z tego zaworu?
  • REKLAMA
  • #2 21832221
    MARCIN.SLASK
    Specjalista AGD
    Posty: 11875
    Pomógł: 1033
    Ocena: 2643
    Wchodzi do elementu: MS-0A01354. Po przeciwnej stronie, co wężyk od zaworu za pompą.
  • #3 21833127
    sp3hcl
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Dziękuję za podpowiedź. Już znalazłem i wszystko pasuje.
REKLAMA