Dotyczy: Krups EA8050
Wymieniałem uszczelki. Ekspres działa, tylko woda kawowa pod ekspresem.
Po oględzinach doszedłem, że wężyk z zaworu 2-barowego (krótki) nie odprowadza do tacki ociekowej. Gdzie prawidłowo powinien być umieszczony odpływ z tego zaworu?
Wymieniałem uszczelki. Ekspres działa, tylko woda kawowa pod ekspresem.
Po oględzinach doszedłem, że wężyk z zaworu 2-barowego (krótki) nie odprowadza do tacki ociekowej. Gdzie prawidłowo powinien być umieszczony odpływ z tego zaworu?