Witam.
Ekspres 4swiss - zablokowany panel sterowania.
Po przejściu do menu można odkamienić i używać przycisków menu.
Po powrocie do głównego menu aktywny jest tylko menu.
Pomoże ktoś? Jakaś kombinacja przycisków czy inna procedura?
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Ekspres 4swiss - zablokowany panel sterowania.
Po przejściu do menu można odkamienić i używać przycisków menu.
Po powrocie do głównego menu aktywny jest tylko menu.
Pomoże ktoś? Jakaś kombinacja przycisków czy inna procedura?
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.