Witam.
Pralka Beko WUE6511B0 niewiele używana, podczas mocniejszego załadunku wypływa spod niej woda.
Być może jakieś uszczelnienie - na wężu czy też kołnierza puszcza. Nie wiem.
Gdzie ewentualnie szukać przyczyny?
Jakie są opcje przy takim problemie?
Jak i co ewentualnie przygotować się do naprawy, żeby poszła sprawnie?
Będę wdzięczny za podpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie.
Pralka Beko WUE6511B0 niewiele używana, podczas mocniejszego załadunku wypływa spod niej woda.
Być może jakieś uszczelnienie - na wężu czy też kołnierza puszcza. Nie wiem.
Gdzie ewentualnie szukać przyczyny?
Jakie są opcje przy takim problemie?
Jak i co ewentualnie przygotować się do naprawy, żeby poszła sprawnie?
Będę wdzięczny za podpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie.