Witam!
Seat Leon 2 1.6 MPI i jest problem z check engine.
Po podpięciu do komputera pokazuje błąd P2239
Heated Oxygen Sensor (HO2S) 1, Bank 1 - sygnał dodatni, obwód za wysoki Wybór Kierowców.
I nie ma innego błędu co by sugerowało zepsutą sondę ale...
Przy wymianie oleju nagrzałem go na biegu jałowym przez kilkanaście minut potem wlałem płukankę i zostawiłem samochód na biegu jałowym na 30 minut
I check zgasł sam z siebie,a potem podczas już jazdy i większych obrotach znowu sie zapalił i ten sam błąd a dodam że samochód jeździ normalnie nie przerywa nie faluje.
Przy podobnej usterce w Oplu winny był zabrudzony przepływomierz ale mój silnik nie ma przepływomierza to może winna sonda lambda?
A może jakiś dopływ powietrza i czujnik?
Seat Leon 2 1.6 MPI i jest problem z check engine.
Po podpięciu do komputera pokazuje błąd P2239
Heated Oxygen Sensor (HO2S) 1, Bank 1 - sygnał dodatni, obwód za wysoki Wybór Kierowców.
I nie ma innego błędu co by sugerowało zepsutą sondę ale...
Przy wymianie oleju nagrzałem go na biegu jałowym przez kilkanaście minut potem wlałem płukankę i zostawiłem samochód na biegu jałowym na 30 minut
I check zgasł sam z siebie,a potem podczas już jazdy i większych obrotach znowu sie zapalił i ten sam błąd a dodam że samochód jeździ normalnie nie przerywa nie faluje.
Przy podobnej usterce w Oplu winny był zabrudzony przepływomierz ale mój silnik nie ma przepływomierza to może winna sonda lambda?
A może jakiś dopływ powietrza i czujnik?