Pralka Electrolux, ładowana od góry, model EW6TN5261P. Problem: przy jednym obrocie pustego bębna jest dwukrotny stuk - czyli obracam bęben do momentu stuku; drugi stuk pojawi się, gdy obrócę bęben o 180°.
Czy w grę wchodzi łożysko, pralka ma niespełna 4 lata?
Czy w grę wchodzi łożysko, pralka ma niespełna 4 lata?