Witam, czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem w telewizorze Sony KD-49XD7005? Obraz, niezależnie od wybranego źródła sygnału (TV, HDMI, menu OSD), ma wyraźny nadmiar koloru niebieskiego. Najbardziej widoczne i nienaturalne jest to w prawym dolnym rogu matrycy, jednak cały obraz sprawia wrażenie nadmiernie nasyconego i zdominowanego przez barwę niebieską. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie przynosi...
[Czytaj dalej]