Lodówka Beko błąd E2. Lodówka działała, ale ze część tylna była mocno zalodzona, więc rozmroziłem. Po włączeniu na wyświetlaczu błąd E2. Uruchomi się na kilka sekund i staje.
Lodowka dziala wlacza wylacza sie
Z opisu wynika, że błąd czujnika temperatury komory chłodzącej. Ktoś pomoże? Czujnik pokazuje około 90 kΩ. Nie wiem, jaka wartość prawidłowa i czy to to. Na pewno tam w tym rogu było dużo lodu.
Lodowka dziala wlacza wylacza sie
Z opisu wynika, że błąd czujnika temperatury komory chłodzącej. Ktoś pomoże? Czujnik pokazuje około 90 kΩ. Nie wiem, jaka wartość prawidłowa i czy to to. Na pewno tam w tym rogu było dużo lodu.