Witam, posiadam stary paleciak, coś takiego typu jak na zdjęciach poniżej. Potrzebuję pomocy w złożeniu jego części z kuleczkami. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć, co i jak oraz w jakiej kolejności?
Na Internecie się dowiedziałem, że to paleciak ZREMB WPR2 WU4-12