>>16833622
Tutaj masz kilka zdjęć z mojej naprawy tego urządzenia, sam osobiście zainspirowany byłem ogłoszeniem na Allegro, które przedstawiało, jak to urządzenie wygląda. Koniecznie sprawdź, czy masz wszystkie wpusty na wałkach, które trzymają koła zębate, bo ja, jak rozkręcałem wiertarkę młotowiertarkę, to ten malutki wpust mi wypadł, który napędza tę dużą przekładnię, która powinna się obracać, gdy przestawisz na wiercenie.
Właśnie otrzymałem wpust do tej zębatki którą widzisz na zdjęciu jako że przy rozkręcaniu gdzieś go zgubiłem zdjęcie opisuje dokładnie Jakie wymiary powinien mieć wpust ja znalazłem 2 mm na 2 mm na 12 mm kupiłem taki wpust na Allegro i jedną powierzchnię musiałem szlifierką gumówką spiłować wyszlifowałem o około pół milimetra bo nie nachodziła zębatka no i udało się wiertarka sprawna wszystko działa jak należy.