Witam,
Jeśli jestem w złym dziale, proszę moderatora o przeniesienie.
Mam problem z silnikiem od odkurzacza przemysłowego 1,5 kW, a mianowicie łopatki wirnika kręcą się niezależnie od wału.
W jaki sposób można to wymienić, jak to rozkręcić?
Na zdjęciu zaznaczyłem, w którym miejscu łopatki straciły połączenie.
Czy da się to w ogóle naprawić?
Jak się zdejmuje to zabezpieczenie przy łopatkach?
Jeśli jestem w złym dziale, proszę moderatora o przeniesienie.
Mam problem z silnikiem od odkurzacza przemysłowego 1,5 kW, a mianowicie łopatki wirnika kręcą się niezależnie od wału.
W jaki sposób można to wymienić, jak to rozkręcić?
Na zdjęciu zaznaczyłem, w którym miejscu łopatki straciły połączenie.
Czy da się to w ogóle naprawić?
Jak się zdejmuje to zabezpieczenie przy łopatkach?