Witam
Mam ekspres Philips LatteGo model 5330, jakieś parę lat chodził bez zarzutu, aż nagle zaniemógł. Wyświetla się ikona jakby jednostki zaparzającej i nie może zastartować. Co może być przyczyną?
Wymieniłem silnik od młynka, silnik od jednostki zaparzającej, wyczyściłem go, smary, jednostkę zaparzającą, ale błąd nadal jest.
AI: Co dokładnie robi ekspres po włączeniu - od razu pokazuje ikonę jednostki, czy najpierw próbuje ruszyć napędem/blokiem zaparzającym, słychać jakiś silnik, trzaski albo zatrzymuje się w połowie?
Próbuje ruszyć, słychać start i od razu powrót. Słychać na wrzuconym nagraniu.
AI: Czy jednostkę zaparzającą można normalnie wyjąć i włożyć, i czy po wyjęciu bloku / przy ponownym zamknięciu drzwiczek oraz wsunięciu tacki ekspres pokazuje jakieś inne komunikaty, czy cały czas dokładnie to samo?
Można wyjąć i włożyć. Komunikat jest tylko 1.
Mam ekspres Philips LatteGo model 5330, jakieś parę lat chodził bez zarzutu, aż nagle zaniemógł. Wyświetla się ikona jakby jednostki zaparzającej i nie może zastartować. Co może być przyczyną?
Wymieniłem silnik od młynka, silnik od jednostki zaparzającej, wyczyściłem go, smary, jednostkę zaparzającą, ale błąd nadal jest.
AI: Co dokładnie robi ekspres po włączeniu - od razu pokazuje ikonę jednostki, czy najpierw próbuje ruszyć napędem/blokiem zaparzającym, słychać jakiś silnik, trzaski albo zatrzymuje się w połowie?
Próbuje ruszyć, słychać start i od razu powrót. Słychać na wrzuconym nagraniu.
AI: Czy jednostkę zaparzającą można normalnie wyjąć i włożyć, i czy po wyjęciu bloku / przy ponownym zamknięciu drzwiczek oraz wsunięciu tacki ekspres pokazuje jakieś inne komunikaty, czy cały czas dokładnie to samo?
Można wyjąć i włożyć. Komunikat jest tylko 1.