Cześć
Mam problem z ekspresem Philips latte EP2200. Jak go włączę, nie czyści się, tylko od razu dioda ostrzegawcza i miga znaczek play/start po naciśnięciu play przez dysze do spieniania leci woda (po czym dalej wraca do stanu sprzed).
Resetowałem już urządzenie i kilkukrotnie przepuszczałem wodę przez dysze.
PS.
Ja tego spieniacza nie używam.
Macie pomysły, co robić?
Mam problem z ekspresem Philips latte EP2200. Jak go włączę, nie czyści się, tylko od razu dioda ostrzegawcza i miga znaczek play/start po naciśnięciu play przez dysze do spieniania leci woda (po czym dalej wraca do stanu sprzed).
Resetowałem już urządzenie i kilkukrotnie przepuszczałem wodę przez dysze.
PS.
Ja tego spieniacza nie używam.
Macie pomysły, co robić?