Mam Claas 697, kupiłem zza granicy ale okazało się, że podnośnik tylni jak i przedni tur nie działają.
Tur czy inne wyjścia hydrauliczne słychać, że chcą działać (pompa zmienia dźwięk) ale nie działają, coś je blokuje. Ciągnik długo stał. Masy poprawiłem moim zdaniem. Na sterowaniu podnośnika tylnego świeci ciągła kropka. Kostki wyglądają też dobrze. Zastanawiam się czy może źle odczytuje poziom ramion tylnych ?
Solenoidy sprawdzić należy ?
Tur czy inne wyjścia hydrauliczne słychać, że chcą działać (pompa zmienia dźwięk) ale nie działają, coś je blokuje. Ciągnik długo stał. Masy poprawiłem moim zdaniem. Na sterowaniu podnośnika tylnego świeci ciągła kropka. Kostki wyglądają też dobrze. Zastanawiam się czy może źle odczytuje poziom ramion tylnych ?
Solenoidy sprawdzić należy ?