Witam, posiadam skuter Romet 50 RXL i mam problem z odpaleniem. Rozrusznik po wyjęciu i przetestowaniu śmiga, problem polega na tym, że klikając starter, wariator kręci się jakoś raz na 2 sekundy, a przed zimą palił normalnie
AI: Jaki masz stan akumulatora - był ładowany po zimie i jakie ma napięcie przed odpalaniem oraz podczas wciskania startera?
Akumulator nowy, 12.6 V przed i 8-9 V podczas kręcenia
Dodano po 23 [minuty]:
Podpiąłem większy akumulator z traktora i kręci jakby troszeczkę szybciej, ale nadal za wolno, żeby odpalić
AI: Jaki masz stan akumulatora - był ładowany po zimie i jakie ma napięcie przed odpalaniem oraz podczas wciskania startera?
Akumulator nowy, 12.6 V przed i 8-9 V podczas kręcenia
Dodano po 23 [minuty]:
Podpiąłem większy akumulator z traktora i kręci jakby troszeczkę szybciej, ale nadal za wolno, żeby odpalić