logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opinie o sprzęcie TECHNICS: SU-A700MK2, SL-PS670A, RS-TR373, SH-GE50

j4ku3 26 Gru 2005 13:17 4591 5
REKLAMA
  • #1 2116292
    j4ku3
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Witam!

    Chiałbym dowiedzieć się czegoś na temat mojego sprzętu. Waszych opini, zdań na jego temat itp...

    Posiadam taka konfigurację:

    Wzmacniacz:

    TECHNISC - SU-A700MK2 (MOS classAA; R-Core Transformer THCB)

    80W x2 (DIN)

    Odtwarzacz płyt kompaktowych:[u/]

    TECHNICS - SL-PS670A (MASH; THCB, V.O.B., DIGITAL SERVO)

    [u]Magnetofon dwukasetowy:[u/]

    TECHNICS - RS-TR373 (DOLBY B-C NR)

    [u]Korektor graficzny:[u/]

    TECHNICS - SH-GE50

    Czekam na wasze wypowiedzi i opinie.

    Pozdrawiam :)





    [/i][/b]
    Załączniki:
    • forum.JPG (104.8 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 2116346
    trzygrosze
    Poziom 21  
    Posty: 597
    Pomógł: 11
    Ocena: 18
    Nie ma sie czym chwalić. Najlepszy z tego wszystkiego jest chyba kaseciak :] Wzmaków Techniaksa nie lubię ( chyba że te z 80's :)) Akurat A700 miałem dwa-dzwiękowo nie podoba mi się, jedyna fajna sprawa to sterowanie pilotem ( którego ja i tak nie używam) mysle ze za równowartośc tego sprzetu miał bys cos ciekawszego, oczywiście uzywanego.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 2117852
    j4ku3
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Nie to, że się chwalę, chciałem właśnie uzyskać tego typu opinie. Dziękuje
  • REKLAMA
  • #4 2117911
    mgim
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3934
    Pomógł: 177
    Ocena: 641
    "trzygrosze" akurat TECHNICS-a ten magnetofon jest z tej "niższej półki" jak też i korektor.Je
    "j4ku3" lepszy do tego zestawu byłby magnetofon RS-AZ 6 lub 7 i korektor "70" lub !!!"90".A tak (w tej cenie) nie masz się czego wstydzic.
    Mam serwis (także) TECHNICS-a.....
  • REKLAMA
  • #5 2118017
    trzygrosze
    Poziom 21  
    Posty: 597
    Pomógł: 11
    Ocena: 18
    Akurat o tym kaseciaku mam dobre zdanie identyczny jest w domu kultury w mojej miejscowości od ładnych paru lat i nie było z nim nigdy problemów, model wyżej pamietam jeszcze z liceum i kilku znajomych miało tez magnetofony z tej serii. Sam teraz mam Technicsa M51 wiem wiem, wiekowy sprzęcik :) ale działa bez zarzutu. Kaseciaki technicsa są wg mnie maprawde bardzo dobre. A wzmacniacze i reszta no cóż... każdy ma swoje zdanie. I jeszcze sie czepnę że sprzęt tej firmy jest poprostu brzydki ( no chyba że 80's) ten kolor... wzorniczo jest do bani, funcjonalnie ale.... ale to moje zdanie i tyle. A kłutnia z właścicielem serwisu tez jest bez sensu.

    Pozdrawiam serdecznie


    Krzysiek
REKLAMA