Witam!
Chiałbym dowiedzieć się czegoś na temat mojego sprzętu. Waszych opini, zdań na jego temat itp...
Posiadam taka konfigurację:
Wzmacniacz:
TECHNISC - SU-A700MK2 (MOS classAA; R-Core Transformer THCB)
80W x2 (DIN)
Odtwarzacz płyt kompaktowych:[u/]
TECHNICS - SL-PS670A (MASH; THCB, V.O.B., DIGITAL SERVO)
[u]Magnetofon dwukasetowy:[u/]
TECHNICS - RS-TR373 (DOLBY B-C NR)
[u]Korektor graficzny:[u/]
TECHNICS - SH-GE50
Czekam na wasze wypowiedzi i opinie.
Pozdrawiam
[/i][/b]
Chiałbym dowiedzieć się czegoś na temat mojego sprzętu. Waszych opini, zdań na jego temat itp...
Posiadam taka konfigurację:
Wzmacniacz:
TECHNISC - SU-A700MK2 (MOS classAA; R-Core Transformer THCB)
80W x2 (DIN)
Odtwarzacz płyt kompaktowych:[u/]
TECHNICS - SL-PS670A (MASH; THCB, V.O.B., DIGITAL SERVO)
[u]Magnetofon dwukasetowy:[u/]
TECHNICS - RS-TR373 (DOLBY B-C NR)
[u]Korektor graficzny:[u/]
TECHNICS - SH-GE50
Czekam na wasze wypowiedzi i opinie.
Pozdrawiam
[/i][/b]