Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TECHNICS - Wasze opinie na temat sprzętu.

26 Dec 2005 13:17 3805 5
  • Level 2  
    Witam!

Chiałbym dowiedzieć się czegoś na temat mojego sprzętu. Waszych opini, zdań na jego temat itp...

Posiadam taka konfigurację:

Wzmacniacz:

TECHNISC - SU-A700MK2 (MOS classAA; R-Core Transformer THCB)

80W x2 (DIN)

Odtwarzacz płyt kompaktowych:[u/]

TECHNICS - SL-PS670A (MASH; THCB, V.O.B., DIGITAL SERVO)

[u]Magnetofon dwukasetowy:[u/]

TECHNICS - RS-TR373 (DOLBY B-C NR)

[u]Korektor graficzny:[u/]

TECHNICS - SH-GE50

Czekam na wasze wypowiedzi i opinie.

Pozdrawiam :)

[/i][/b]
  • Level 21  
    Nie ma sie czym chwalić. Najlepszy z tego wszystkiego jest chyba kaseciak :] Wzmaków Techniaksa nie lubię ( chyba że te z 80's :)) Akurat A700 miałem dwa-dzwiękowo nie podoba mi się, jedyna fajna sprawa to sterowanie pilotem ( którego ja i tak nie używam) mysle ze za równowartośc tego sprzetu miał bys cos ciekawszego, oczywiście uzywanego.

Pozdrawiam
  • Level 2  
    Nie to, że się chwalę, chciałem właśnie uzyskać tego typu opinie. Dziękuje
  • Level 29  
    "trzygrosze" akurat TECHNICS-a ten magnetofon jest z tej "niższej półki" jak też i korektor.Je
    "j4ku3" lepszy do tego zestawu byłby magnetofon RS-AZ 6 lub 7 i korektor "70" lub !!!"90".A tak (w tej cenie) nie masz się czego wstydzic.
    Mam serwis (także) TECHNICS-a.....
  • Level 21  
    Akurat o tym kaseciaku mam dobre zdanie identyczny jest w domu kultury w mojej miejscowości od ładnych paru lat i nie było z nim nigdy problemów, model wyżej pamietam jeszcze z liceum i kilku znajomych miało tez magnetofony z tej serii. Sam teraz mam Technicsa M51 wiem wiem, wiekowy sprzęcik :) ale działa bez zarzutu. Kaseciaki technicsa są wg mnie maprawde bardzo dobre. A wzmacniacze i reszta no cóż... każdy ma swoje zdanie. I jeszcze sie czepnę że sprzęt tej firmy jest poprostu brzydki ( no chyba że 80's) ten kolor... wzorniczo jest do bani, funcjonalnie ale.... ale to moje zdanie i tyle. A kłutnia z właścicielem serwisu tez jest bez sensu.

Pozdrawiam serdecznie

Krzysiek
  • Level 29  
    Nie mówię o awaryjności magnetofonów tylko o ich parametrach.Technics jest dość mało awaryjny (poza SU-810) które to z natury rzeczy miały ciągły problem z przełącznikami TM-1,TM-2, i TC